Adı: Purble place
Hit: 315861
Bütün Oyunlar
Çizgi FilmOyunları
Ameliyat Oyunları
Araba Yarışı Oyunları
Dövüş Oyunları
Yeni Oyunlar
Adam Öldürmece
Altın madencisi2 kişilik
KomikOyunlar
Beceri Oyunları
Purble place
 Paylaş Bilgisayarına Kaydet Arkadaşına Gönder

Purble dahil bu üç oyun Comfy Cakes, Purble Çiftler ve Purble Shop vardır. Purble yer alan bu alt oyunların zihin geliştirmek için çocuklara yardımcı olacakn ve hatırlama, renkler, şekiller ve desenler öğrenmek ve mantık yolları ve elemeler gibi yöntemleri basit problemleri çözmek onlar eğlencelidir. Oyun karakterleri ile Purbleda eğleniyor . Purbles canlı ve oyun oynamak için anlaşılırdır. Purbles tatlı küçük bir oyun karakterleri ile özellikle okul öncesi çocuklar içindir. Purble küçük yeşil bir kasaba gibi görünüyor.

Purble Yerleştirin ve Windows 10"da Oynayın

Çocuklar Purble Place oyun oynamayı severler. Windows 10"a yükseltirseniz, Purble Place de dahil olmak üzere eksik Windows oyunlarını oynarsınız. Neyse ki, Windows 8 ve Windows 10 kullanıcıları Purble Place"i indirebilir ve Win10"da ücretsiz oynayabilir.

Microsoft"un Windows 10 kullanıcılarının, Purble Place, Mahjong Titans, Mayın Tarlası, FreeCell, Hearts, Spider Solitaire gibi oyunları kendi Store"dan diğer uygulamalar kadar indirmesini bekler. Windows 8 veya Windows 10 bilgisayarlarında Purble Place oyununu isteyen çocuklar için orijinal oyununu başka işletim sistemleri için değiştiren geliştiricilerin sürümlerinden Purble Place oyununu indirmesi gerekiyor.

Purble Place for Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesini İndirin

Purble Place, Windows 10 için Gerekli yükleme:

download Purble Place oyna
Win7Games4Win10_8_81_v2_[winaero.com]_1266.zip


Önemli Not: Windows 10 çalışan PC"nizde Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi"ni yüklediyseniz, daha önce bulunan Windows oyun paketlerinin çalışmayacağını lütfen unutmayın.
Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi uygulanan bilgisayarlar için, Win10 kullanıcıları Windows 7 oyunları kurulum paketinin altından indirmelidir. Bu, oyuncuların internet bağlantısı olmadan kendi bilgisayarlarında Purble Place, FreeCell, Hearts, Mahjong Titans, Mayın Tarlası, Satranç Titans, Solitaire, Spider Solitaire ve diğer klasik Windows oyunları oynamaya devam etmelerini sağlayacaktır.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesinin yüklü olduğu Windows 10 bilgisayarları için lütfen aşağıdaki Windows oyunları indirme bağlantısını kullanın. Windows 10"unuz Sürüm 1607"ye yükseltildiyse, bu durumda makinenizde zaten Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi çalıştırıyorsunuz demektir. Windows 10"da Purble Place oynamak için, özellikle Yıldönümü Güncellemesi için oluşturulan Windows oyunları kurulum paketini indirmeniz gerekecektir.

Purble Place İndir Windows için Purble Place 10 Yıldönümü Güncelleme:
Son bir not. Bu Windows oyun paketi kurulumcuları winaero.com tarafından sağlanmaktadır. Yükleme sihirbazı sırasında Winaero Tweaker"ı keşfetmek istediğinizi gösteren bir onay kutusu görürsünüz. Bu ek kurulumu istemiyorsanız onay kutusunun işaretini kaldırın ve oyunları yüklemeye devam edin.


Windows 10"da (veya Windows 8"de) Mahjong Titans, FreeCell, Solitaire oyunu ve Mayın Tarlası vb. Dahil olmak üzere Purble Place ve diğer oyunları yüklemek için önce Windows 7 oyun paketinin kurulum dosyalarını sıkıştırılmış bir biçimde aşağıdaki URL"den indirin:


Windows 10 için İNDİRİN:

Windows 7 oyunları purbleplaceforwindows10.part1.rar için part1 download Purble Place
ve

Windows-7-Games-For-Windows-8-and-10-Multilanguage-x86-x64.zipdownload Purble Place
adlı sıkıştırılmış .zip dosyasını indirdikten sonra, Windows 10 PC"nizden açın. .Purble Place indirmek için en son güncellenen bağlantılar Purble Place on Windows 10:
Purble Place oyununu Windows 10"a yükleme:

install Purble Place Windows 10Sıkıştırılmamış dosya klasörü aşağıdaki üç dosyayı içerir:
Win7GamesForWin10-Setup.exe,
Info.txt ve
Languages.txt
Win7GamesForWin10-Setup.exe, Windows 7 oyunlarını Windows 10 makinesine yüklemek için kurulum programıdır. Ana Purble Place indirmeyi veya FreeCell, Solitarie, vb gibi diğer oyunları indirip çalıştıran bu dosyadır. Metin dosyalarını kontrol ettikten sonra, bu yükleme dosyasını çalıştırarak klasik Windows oyunları kurulumuna devam edeceğiz.

Win10 kullanıcısı, önceki Windows işletim sistemlerinde görmek için kullandığımız Microsoft Windows oyun listesinin listesini info.txt dosyasında bulunur.

Bu oyun paketi indirmesiyle birlikte Windows 10"da yüklenen Windows oyunları aşağıdaki gibi listelenebilir:
İlk yerdeki Purble Place oyundayım,
Sonra Mahjong Titans oyunu,
Solitaire oyunu ve Örümcek Solitaire oyunu da,
Windows"un ilk sürümünden bu yana Klasik Mayın Tarlası oyunu,
FreeCell oyunu,
Kalpler oyunu,
Satranç Oyuncuları için bir başka oyun Satranç Titans,
Ve İnternet oyunları dahil;
İnternet Tavla,
Internet Dama,
İnternet Maçaetleri

Windows 10 için bu oyun paketiyle birlikte gönderilen oyunların ad listesinin yanında, bilgi dosyası da oyunların dilleriyle ilgili ayrıntıları içerir.

Purble Place setupdil Purble Place setup

 Windows 10 and Windows 8


install on Windows 10instal


Purble Place Win10


Purble place ve Diğer oyunlar Kurun ve oynayın.

Windows Purble Place on Windows 10 program menuAyrıca, Windows 7"de Windows 7 oyunları için languages.txt dosyasında 35 dilden oluşan bir liste görüntülenir

Oyunlar | online Oyunlar
İletişim | Levelli Oyunlar | Gizlilik Politikası
Etiketler
purbe place purube plae purble plase purble prace purble places purbble place PURBLE PLECE purble place oyun ge purple blace purpble place purple places purble place oyunlsa purble plac oyna purple balac purbl place
YORUMLAR
2019 olmuş hala bu oyunu oynuyoru
oyun
malesef bilgisayara indirilmiyor hala deniyorum
hiç güzel değil
Ya görünce bia duygulandım çocukluğumun oyunu eskilere ışınlanıp bu oyunu oynamak isterdim aşırı güzel bi oyun indirdim açtıkça eskileri hatırlıyorum 2008 yılında oynuyordum bu oyunu şimdi yıl 2020 ha
nasıl incek ki
şimdi indiriyorum bakalım açılcak mı oyun
KESKE KAKA GİBİ OLMASA
keşke indirmeden yonasak
en iyi oyun olabilir unutamayacağım tek tek oyun
Duygulandım
ben sizin gösterdiklerinizi yaptım ama olmadı ama onu geçin şimdi siz demişsiniz ki purble place oyna ama siteye giriyoruz oyna ya basıyoruz hoop yükleniyo????? ben anlamadım oynıycaz mı yükliycez mi?
çocukluğuma döndüm nasıl duygulandım )
evet
evet ya hala oynuyoz valla
nasıl indiriyo aq bu
oyunda virüs yükleyemiyorum
çk güzelmiiş çooğğğğğğğğğğğğğğğğğk güğğğğğğğğğğğğl
İndirilmiyor ama duygulandım çocukluğumun oynu
Çocukken deli gibi oynardım instagramda görüp geldim çocukken sadece bunu oynardım yıl olmuş 2021. Oyunu indirmeyeceğim ama görmek duygulandırdı beni 😌
purble place
idirmeden olmazmı indirmeden olmaz mı
Yıl 2011, bilgisayarım çöp, bu oyunu oynuyordum. Nostalji )

Düşüncen Nedir ?

GİRİŞ YAPIN ya da ÜYE OLUN